kontakt
   

OFERTA

Każdy z nas wszystkie szczęśliwe chwile swojego życia chciałby zatrzymać na wieczność. Choć upływu czasu zatrzymać się nie da to pamiątka w postaci zdjęć pozwala wielokrotnie wracać do tamtych wzruszeń, radości i emocji.

Fotografia jest moją pasją od wielu lat i największą satysfakcję sprawia mi uśmiech pojawiający się na twarzach ludzi, którzy sięgając po latach do zrobionych przeze mnie zdjęć z sentymentem wspominają minione wydarzenia. Oferuję Państwu stworzenie kompleksowych zdjęć ślubnych, które będą zarówno wyjątkowe jak i pełne spontaniczności.

W zależności od potrzeb mogę Państwu towarzyszyć zarówno podczas przygotowań jak i samej ceremonii oraz wesela. Proponuję także wykonanie sesji plenerowej – która może odbyć się w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie. Cenę każdorazowo ustalam indywidualnie w zależności od wybranych opcji
i zakresu pracy. Standardową oferta obejmuje dwie opcje:

  1. tradycyjny album papierowy z pergaminowymi przekładkami zawierający około 140 zdjęć formatu 10x15 oraz kilku zdjęć w formacie 15x21 i 20x30
  2. drukowana książka fotograficzna – zawierająca około … zdjęć w różnych formatach wklejonych w efektowne tła i ramy. Przed drukiem jest indywidualnie ustalany wybór zdjęć do książki.
  3. odbitki na płótnie, tapecie, foli, oraz zaproponować namalowanie obrazu z wybranej odbitki.

Dodatkowo w obu opcjach wszystkie fotografie z całej uroczystości przekazywane są na płycie CD. Mogę również uwiecznić inne ważne chwile w Państwa życiu takie jak chrzest, komunia, impreza firmowa, koncerty czy rocznica.

Oferta dotyczy Bielska-Białej i szeroko pojętych okolic.

kontakt wyślij e-mail strona startowa